Žaluzie na solární pohon - Novinka

Nová éra klasických žaluzií s elektrickým ovládáním. Nejčastější montáž na plastová okna a eurookna. Dodávána v různých odstínech barev horního profilu či lamel žaluzie.

·         žaluzie je ovládána dálkovým ovládáním

·         možnost jedním ovladačem obsluhovat až 150 žaluzií s povelem na každou zvlášť

·         protože je napájena přes fotovoltaický článek a zároveň z NiHM baterie, nevyžaduje žádnou složitou montáž ani napojení na elektrickou síť

·         bez světla žaluzie zvládne 50 až 200 úplných vytažení a stažení žaluzie (podle velikosti žaluzie)

·         ve výjimečných případech lze přes konektor nabít baterii ze sítě

Prohlédnout fotografie>>

 Prohlédnout informační materiál>>

 

Roletožaluzie - Novinka

Roletožaluzie je kombinací klasické rolety s žaluzií horizontální. Ovládá se pomocí řetízku na boční straně nebo pomocí motorového pohonu na dálkové ovládání. Jelikož se jedná o elegantní doplněk interiéru, dokáže zcela nahradit záclonu či závěs.

Prohlédnout fotografie>>

 

Žaluzie řetízková

Je na trhu žaluzií nejčastěji používanou, montovanou především na plastová okna či eurookna. Standardně nabízíme domykatelné neboli celostínicí provedení s velkou barevnou škálou lamel, které je možno barevně sjednotit s horním a dolním profilem, žebříčky a ovládacím řetízkem. Vytahování a naklápění lamel zajistí pouze jediný ovládací prvek, a to řetízek.

Prohlédnout fotografie>>

 

Žaluzie meziskelní

Jsou to žaluzie určené pro starší typy oken a větší prosklené plochy. Ovládají se bovdenem s tyčkou, vytahují šňůrkou. Standardem je  nabídka domykatelného provedení.

Prohlédnout fotografie>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Ondřej Doležal

© 2010 Ondřej Doležal

Žaluzie - Rolety - Stínící technika

Žaluzie - Rolety - Stínící technika, Roletožaluzie, Americké roleta, Japonská stěna, Sítě proti hmyzu, Jablonné nad Orlicí, Letohrad, Ústí nad Orlicí, Žamberk, Orlické hory, Choceň, Východní Čechy